כתבות

דף הבית / כתבות

סיבות טובות לאכול חלבון של טונה לאחר אימון

אתם מאלו שמביאים טונה לחדר הכושר ואוכלים מיד בסיום האימון? מכירים כאלו? החדשות הטובות – יש הרבה סיבות למה אתם ממש צודקים. וגם יש פתרון מהפכני בדיוק לזה! אז בואו נצעד מהתאוריה למעשה.

הדיאטה הים תיכונית עושה כבוד לדגים

לדגים מקום של כבוד בדיאטה ים תיכונית מאוזנת ובריאה, בהנחיות החדשות של משרד הבריאות מומלץ לצרוך 1-2 מנות דג בשבוע. לפי ההמלצות דגים הם מקור טוב לחומצות שומן אומגה 3 ולכן ההמלצה היא היא לצריכת דגי ים עם תכולת שומן בינונית עד גבוהה כמו סלמון וטונה.

טונה

שילוב טונה במהלך היום

ללא ספק טונה בקופסא יכולה ללוות אותנו לאורך כל היום ובכל הארוחות. בין אם מדובר בארוחת ערב משפחתית באמצע השבוע, ארוחה חגיגית, פיקניק בחיק הטבע, כריך באמצע יום הלימודים, אחרי אימון כושר ועוד…

שומנים ותזונה

שומנים ותזונה

בשנים האחרונות חל מהפך בתפיסה של חשיבות השומן לבריאותנו. לא עוד המלצה גורפת להפחית בכמות השומן הנצרכת. אלא הבחנה בין שומנים בריאים למזיקים, והמלצה לשלב בתפריט יותר שומנים בריאים ופחות שומנים מזיקים.

במה מצטיינים שמני עץ הזית

השומנים הטובים הינם אבן יסוד בקרומי כל התאים בגוף. השומנים משמשים כממיסים של חלק מהויטמינים ומסייעים בתהליך ספיגתם במעי ונשיאתם בדם. השומנים מורכבים מסוגים שונים של חומצות שומן, בהן שתיים הנחשבות לחיוניות, אותן הגוף אינו יכול לייצר בעצמו